Kontakt

Dane teleadresowe:

adres: ul. Kościuszki 108A lok. 15, Wrocław
tel.: 539 34 56 10
tel.: 71 789 62 99

Godziny urzędowania:

  • poniedziałek – czwartek: 10.00-17.00
  • piątek: 10.00 – 16.00
  • sobota: w soboty zapraszamy po wcześniejszym umówieniu wizyty i dostarczeniu dokumentów (co najmniej z kilkudniowym wyprzedzeniem)

Położenie:

Kancelaria znajduje się w zielonym budynku mieszkalno-usługowym, położonym przy ulicy Kościuszki 108A we Wrocławiu – na rogu ulic Kościuszki i Pułaskiego, nieopodal Starostwa Powiatowego we Wrocławiu. Kancelaria mieści się na pierwszym piętrze, w części biurowej (usługowej) budynku. Do budynku wchodzi się od frontu, środkową bramą (pomiędzy bramami numer 108 i 110). Na klatce schodowej działa winda dla niepełnosprawnych, zaś podjazd dla wózków inwalidzkich znajduje się od strony ulicy Pułaskiego. Budynek jest bezpieczny – monitorowany całodobowo oraz ochraniany.

Dojazd:

Samochód: Przed budynkiem Kancelarii znajduje się bezpłatny parking, którego druga część ciągnie się wzdłuż ulicy Pułaskiego za ulicą Kniaziewicza. Kolejne bezpłatne parkingi znajdują się w obrębie skrzyżowania ulic Kościuszki i Pułaskiego (jeden parking po drugiej stronie jezdni – naprzeciwko zielonego budynku – a drugi przed czerwono-szarym budynkiem).

Komunikacja miejska: Do Kancelarii można dojechać tramwajem linii 0 (przystanek „Kościuszki”), jak również autobusami linii 114 i 120 (przystanek „Kościuszki”). Połączenia mogą Państwo sprawdzić na stronie jakdojade.pl.

Uprzejmie informujemy, że czynność notarialna może być dokonana także w innym miejscu, niż kancelaria, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności. Jeśli istnieją takie okoliczności, prosimy o poinformowanie o tym pracownika Kancelarii w celu odpowiedniego przygotowania czynności i zarezerwowania dla Państwa większej ilości czasu.
notariusz-wroclaw

Budynek, w którym mieści się Kancelaria Notarialna Notariusz Karoliny Habaj

notariusz-2-wroclaw

Wejście do budynku, w którym mieści się Kancelaria Notarialna

Parkingi wokół Kancelarii